U bent hier

Aanspreekpunten

Elke hogeschool en universiteit heeft een aanspreekpunt voor studenten met een functiebeperking. Bij het aanspreekpunt kan je terecht met vragen over studiekeuze, ondersteuning, huisvesting, studeren in het buitenland. Je kan reeds voor je start bij het aanspreekpunt terecht met je vragen.

AP | Artesis Plantijn Hogeschool Antwerpen

Debbie Van Loo
Lange Nieuwstraat 101
2000 Antwerpen
debbie.vanloo@ap.be 
03 220 57 75
www.ap.be

Arteveldehogeschool

Nele Pierlet
Hoogpoort 15
9000 Gent
nele.pierlet@arteveldehs.be 
09 234 92 27
www.arteveldehs.be 
 

Erasmushogeschool Brussel 

Annemie De Rouck
Nijverheidskaai 170
1070 Brussel
annemie.de.rouck@ehb.be 
02 559 04 52
www.erasmushogeschool.be 
 

Hogere Zeevaartschool Antwerpen 

Griet Bellekens
Noordkasteel Oost 6
2030 Antwerpen
griet.bellekens@hzs.be
03 205 64 59
www.hzs.be

Hogeschool Gent 

Ruben Hemelsoen
Geraard De Duivelstraat 5 
9000 Gent
ruben.hemelsoen@hogent.be 
09 243 34 79
www.hogent.be
 

Hogeschool West-Vlaanderen 

Ria Vermote
Sint-Jorisstraat 71
8000 Brugge
Ria.Vermote@howest.be
www.howest.be

 

Karel de Grote Hogeschool

Liesje Tops
Brusselstraat 45
2018 Antwerpen
03 613 12 79
liesje.tops@kdg.be
www.kdg.be

 

Katholieke Universiteit Leuven 

Ann Dewicke
Dienst Studeren met een Functiebeperking
Naamsestraat 80 - bus 5415 
3000 Leuven 
ann.dewicke@dsv.kuleuven.be
016 32 84 74
www.kuleuven.be

LUCA school of arts 

Mhamed Bouhlib

Contactformulier: 
https://goo.gl/forms/DwB52IP7AZKHBW952
www.luca-arts.be

 

 

Odisee

Leen De Wolf
Stormstraat 2
1000 Brussel
lokaal: A-01-03/03
leen.dewolf@odisee.be 
02 609 88 18
www.odisee.be 

PXL Hogeschool

Sofie Leekens
Dienst Studentenzaken
Elfde Liniestraat 23
3500 Hasselt
sofie.leekens@pxl.be 
www.pxl.be
 

Thomas More

Diane Maes
Campus Geel
Kleinhoefstraat 4
2440 Geel
diane.maes@thomasmore.be
014 56 23 10
www.thomasmore.be

UCLL | Campus Limburg 

Liesbeth Lenie
Agoralaan - Gebouw B
3590 Diepenbeek
Liesbeth.Lenie@ucll.be
011 180 000
https://www.ucll.be/
 

UCLL | Campus Leuven - Diest 

Katrien Maas
Algemene Diensten
Geldenaaksebaan 335
3001 Heverlee
katrien.maas@ucll.be 
016 37 53 11
www.ucll.be

Universiteit Antwerpen 

Daniel Boeykens
Stadscampus
Grote Kauwenberg 2
2000 Antwerpen
daniel.boeykens@uantwerpen.be 
03 265 48 69
https://www.uantwerpen.be/

Universiteit Gent 

Charlotte De Lange
Home Vermeylen - gelijkvloers
Stalhof 6
9000 Gent
Charlotte.Delange@UGent.be
09 264 72 66
 http://www.ugent.be

Universiteit Hasselt 

Els Swijns
Campus Diepenbeek
Agoralaan, Gebouw D, Kantoor D17
3590 Diepenbeek
els.swijns@uhasselt.be 
011 26 90 08
www.uhasselt.be 

Vives 

Lieve Lootens
Xaverianenstraat 10
8200 Sint-Michiels Brugge
lieve.lootens@vives.be
050 30 51 76
www.vives.be
 

Vrije Universiteit Brussel 

Debbi de Caluwé
Studiebegeleidingscentrum
Pleinlaan 2
1050 Brussel
Debbi.De.Caluwe@vub.ac.be
02 629 23 06
www.vub.ac.be