Welkom Lara! Welkom onderzoek!

Na bijna één jaar wordt het Team van Teacher Tapp Vlaanderen tijdelijk uitgebreid. Lara Van Mello doet haar onderzoeksstage binnen ons team en zal ons tot eind november versterken. Ze is studente Master of Science Pedagogische Wetenschappen, afstudeerrichting Pedagogiek & Onderwijskunde aan Universiteit Gent.  

Lara zal onderzoek doen naar de professionele ontwikkeling van jullie, respondenten van Teacher Tapp Vlaanderen. Daarom zullen jullie komende weken iets meer vragen krijgen in de app omtrent professionele ontwikkeling dan normaal. In november krijgen jullie in ruil een thematisch rapport te lezen!  

Wil je trouwens op nog een andere manier bijdragen aan dit onderzoek? Dat kan via de deelname aan de focusgroepen die in oktober zullen doorgaan. Laat hier (https://forms.gle/irFwk4FubX6jWeeo7) je gegevens achter en je wordt zo snel mogelijk gecontacteerd. Nog vragen? Contacteer daarvoor Lara via lara.vanmello@arteveldehs.be voor meer informatie. 

Welkom Lara!