• Inloggen
  • www.arteveldehogeschool.be
  • Nieuws
  • Over Teacher Tapp Vlaanderen
  • Help?
  • Suggereer vragen
  • Tips en rapporten
  • Doorzoek vragen
Menu
  • Nieuws
  • Over Teacher Tapp Vlaanderen
  • Help?
  • Suggereer vragen
  • Tips en rapporten
  • Doorzoek vragen
  • Inloggen
  • www.arteveldehogeschool.be

Tips van 28 april tot en met 4 mei 2025

2/05/2025
  • Kan je leerlingen meer leerhonger geven? En hoe zou je dat kunnen doen?
    Tip of the day: Welke strategieën kan je toepassen als leraar om hoogsensitieve leerlingen te ondersteunen? Tip in het Engels.
  • Hoeveel leer je als je iemand anders helpt leren?
    Voor directie: Is de begeleiding van startende leraren effectiever als je rekening houdt met hun verschillende kenmerken?
  • Teacher Tapp Vlaanderen: In de eerste week van de paasvakantie vroegen we naar jullie ontbreekwoorden en de resultaten zijn bekend. Je vindt ze terug via deze link.
  • Op deze dag van de arbeid staan we stil bij hoe een functioneringsgesprek op school vlot kan verlopen.
  • Vier nieuwe onderwijsboekentips.
  • Podcast op zaterdag: Een podcast van Sett Talks met Katrijn Pools en Katrijn De Waele, beide docent en onderzoeker aan Arteveldehogeschool, over didactiek in het onderwijs en hun eigen praktijkervaringen.
  • Grappig op zondag: Een op de vijf kinderen doet het nog in zijn broek bij de start van de basisschool, zo blijkt uit Nederlands onderzoek. De Ideale Wereld geeft er een typische eigen draai aan.

Arteveldehogeschool

Hoogpoort 15, 9000 Gent

info@arteveldehs.be
Contactformulier

Disclamer - Cookiebeleid - Privacybeleid